MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe CARCARDIN.COM (edaspidi Veebipood) omanik on SPGV OÜ (registrikood 14616667), asukohaga Kadaka tee 2, Tallinn, Eesti.

  • Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad sisaldavad transpordikulusid.
  • Müüjal on õigus igal ajal muuta E-poes kuvatavaid hindu.
  • Pärast müügitingimuste jõustumist komplekteerib E-pood tellimuse kuni 30.päeva jooksul. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad müügilepingu jõustumise hetkest.
  • E-poest ostetud kaupadele kehtib füüsilisest isikust tarbijale 14-päevane tagastusõigus pärast toote kättesaamist. Tagastatav toode peab olema komplektne ja kasutamata.
  • Tagastamisõiguse kasutamiseks peab Klient 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist esitama vastavasisulise avalduse e-posti aadressile info(ät)carcardin.com.
  • Lepingust taganemisel tuleb Kliendil Kaup 14 päeva jooksul Müüjale tagastada avamata pakendis. Müüja kohustub 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist hüvitama tagastatud Kauba eest tasutud summa samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Müüjale.
  • Klient on kohustatud kandma kõik kauba tagastamisega seonduvad kulud. Müüja ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või viivituste eest, mis on tekkinud vääramatust jõust.
  • Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ja transpordi ning makse korraldamiseks. E-pood järgib isikuandmete kaitsel häid tavasid ja juhindub Isikuandmete kaitse seadusest.
  • Kõik intellektuaalne vara Müüja E-poes ja sotsiaalmeedia kanalites on Müüja omand ja kaitstud autoriõiguse seadusega. Intellektuaalse omandi kasutamine ilma autori nõusolekuta on keelatud.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@carcardin.com või helistada telefonil: (+372) 557 6748

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust
esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Scroll to Top
Scroll to Top